Gázolaj árak 633 Ft Benzin árak 647 Ft EUR 393.39 Ft USD 367.51 Ft CHF 401.77 Ft GBP 459.14 Ft

Előző

Szarvasmarha telepvezetőt keresünk

Település Bács-Kiskun vármegye, Ladánybene
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Következő

Munkavégzés helye Bács-Kiskun
Pozíció Csoportvezető
Munkavégzés időtartama Állandó munka
Szükséges jogosítvány B
Jelentkezés módja Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, keress minket a hirdetésben megadott telefonszámon, vagy küld el fényképes önéletrajzod, fizetési igény megjelölésével a hirdetésben szereplő email címre!
Kapcsolati e-mail office@greenearth.hu
Fordítás

Leírás
Szarvasmarhatenyésztéssel és nemzetközi kereskedelemmel foglalkozó cégcsoportunk keres Ladánybenén létesülő új, szarvasmarha telepére, munkájára igényes, tapasztalt, proaktív telepvezető munkatársat! NEM adminisztratív munkakör!

Feladataid lesznek:

- Szoros együttműködésben dolgozol a telep operatív tanácsadójával
- Felügyeled és koordinálod a telep mindennapi működését, valamint a munkatársad/ak napi munkáját
- Aktív részvétel az állatok tartásában, gondozásában, takarmányozásában,
- Az állattartó helyek és azok környezetének rendben tartása
- Az állatok elhelyezése, ellátása, megfigyelése, egészségi állapotuk folyamatos ellenőrzése, a szükséges intézkedések megtétele és ha dokumentálása ha szükséges
- Az állatok ki-beszállításának koordinálása
- Műszaki eszközök, gépek, berendezések, létesítmények felügyelete
- Együttműködsz az ENAR- felelőssel, adminisztrátorral a szükséges jelentések elkészítésében a hivatalok és a cégvezetés felé

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

- Szarvasmarha tartásban és telepvezetésben, irányításban szerzett tapasztalat
- Legalább középfokú végzettség
- Elkötelezettség az állatok jóltartása iránt
- Előnyt jelent a kiválasztás során az agrár szakmai vagy inszeminátori végzettség
- Jól működsz csapatban, pontos és megbízható vagy
- Rendelkezel B jogosítvánnyal és tapasztalattal rendelkezel mezőgazdasági haszongépjárművek kezelésében, vezetésében
- Környékbeli lakhellyel (0-30 km) rendelkezel

Amit nyújtani tudunk:
- Stabil, biztos munkahely
- Proaktív ötleteidre és észrevételeidre az üzemeltetés során mindig nyitottak leszünk
- Versenyképes fizetés
- Amennyiben szükséges tiszta és rendezett szálláshelyet biztosítunk a telephely területén

Ha a fentiek alapján magadra ismersz és ajánlatunk elnyerte tetszésed, keress minket a hirdetésben megadott telefonszámon

Hirdetés azonosító: 7402024
Frissítve: 2024. március 11. 17:48

Hirdető adatai

Név Oláh Péter
Helység Bács-Kiskun vármegye
Ladánybene

Kapcsolatfelvétel

Telefon +36209 xxxxxx Megjelenít
Üzenetet küldök
Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA Védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

Gumiujjas Sorközművelő TOSCANO YCAY-07

1.700.000 Ft +ÁFA

Extra Akció - Vontatott V Tárcsa TOSCANO GBAV-26 - a készlet erejéig
Extra Akció - Vontatott V Tárcsa TOSCANO...

1.600.000 Ft +ÁFA

Rotációs Rendsodró 3,2 M FPM RS 320/9

900.000 Ft +ÁFA

Új Celikel Calabria 2.1m-es rendet felszedő silózó eladó (akár 28tonna/óra)
Új Celikel Calabria 2.1m-es rendet...

Ár nélkül

Cikkajánló

Sajtóközlemény
Itt a nagy lehetőség a strucc- és emutartók számára!

Ők is pályázhatnak telepfejlesztő támogatásra.

Milyen tápanyagokra van szüksége a zöldségeinknek?

Növényeink táplálása során sok apró részlet és kölcsönhatás között kell kiigazodnunk.

Megdöbbentő eredmények: minden ötödik bevizsgált tejben jelen volt a madárinfluenza vírusa

Az amerikai tejtermelő ágazatban nagyon gyorsan terjedt el a vírus.

1574-es ír recept alapján főztek sört – ez lett az eredménye

Egy olyan sörfélét alkottak újra és elemeztek ki, amit utoljára 1574-ben készítettek el a dublini várban.

Minden jog fenntartva.