Gázolaj árak 630 Ft Benzin árak 644 Ft EUR 389.71 Ft USD 362.71 Ft CHF 399.52 Ft GBP 455.58 Ft

Előző

Tanyagazda - Szolgálati lalás és 100%-os rezsi kifizetés + Fizetés

300.000 Ft

Település Tolna vármegye, Szakály
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Következő

Ár 300.000 Ft
Munkavégzés helye Tolna
Pozíció Beosztott/Fizikai munka
Munkavégzés időtartama Időszakos munka
Szükséges jogosítvány Nincs
Elvárások Kérem olvassa el a leírást!
Előnyt jelent Jogosítvány
Amit kínálunk Egyéb juttatások: Próbaidőszak letelte után jogosítvány esetén gépkocsi használat, téli időszakban ingyenes tűzifa, szolgálati lakás, orvosi támogatás, saját marhavágás esetén hús. A rezsiköltséget teljes egészében a munkáltató fizeti.
Jelentkezés módja E-mailben Önéletrajzal: csabagaz66@gmail.com Telefonon
Fordítás

Leírás
Feladatok:
Marhák ellátása és felügyelete; itatás, állatorvos segítése vizsgálatok esetén, takarmányozás figyelése.
Az állatok takarmányozását gépekkel oldjuk meg, amelyre van már traktoros munkatárs, Őt értesíteni kell a takarmány fogyása esetén. Az állatok alól való trágyahordás és bealmolás is gépiesítve van. Trágyahordási időszakban a traktoros munkatárs pakolja a pótkocsira és szállítja el. Őt segíteni kell a kapu nyitásával és csukásával kapcsolatosan.
Udvar rendezése:
Udvaron lévő növények öntözése, valamint kaszálás STIHL fűkaszával.
Állatok gondozása.
Villanypásztor karbantartása és kerítés létesítése.
Napi feladatok rendszeres segítése.
Díjnyertes marhaállományunk van, ezért megbízható és hosszútávú munkalehetőséget kínálunk
Abban az esetben ha szeretne egy jó hangulatú, családias munkakörnyezetben dolgozni, jelentkezzen!

Elvárások: Erkölcsi bizonyítvány és büntetlen előélet. Jogosítvány (előny, de nem feltétel).
Káros szenvedélyektől mentes életmód. Kérem, akinek az elmúlt időszakban, (2 éven belül) háromnál több munkahelye volt az NE jelentkezzen az állásra!

Fizetés megegyezés szerint.

Egyéb juttatások:
Próbaidőszak letelte után jogosítvány esetén gépkocsi használat, téli időszakban ingyenes tűzifa, szolgálati lakás, orvosi támogatás, saját marhavágás esetén hús. A rezsiköltséget teljes egészében a munkáltató fizeti.

Hirdetés azonosító: 7338967
Frissítve: 2024. március 07. 09:00

Hirdető adatai

Név PACZOLAY FA KFT
Helység Tolna vármegye
Szakály

Kapcsolatfelvétel

Telefon +36305 xxxxxx Megjelenít
Üzenetet küldök
Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA Védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

9000 literes gázolajkút Kingspan FuelMaster 9000 Standard felszereltséggel
9000 literes gázolajkút Kingspan...

1.790.000 Ft +ÁFA

EVODISC T300 Vontatott Rövidtárcsa

3.000.000 Ft +ÁFA

Új Paksan Scorpion sorfüggetlen silózó készletről eladó - megéri ajánlatot kérni
Új Paksan Scorpion sorfüggetlen silózó...

Ár nélkül

VADÁSZ HÁZ ELADÓ a Halápi erdészetben (Debrecen )
VADÁSZ HÁZ ELADÓ a Halápi erdészetben...

139.000.000 Ft

Cikkajánló

Sajtóközlemény
Növényvédelmi drónpilótaképzést indít a Széchenyi István Egyetem, az ABZ Drone és a CloudIA

Az oktatás az Albert Kázmér Mosonmagyaróvári Karon valósul meg.

A levéltetvek nem kímélik a növényeket

A rendszeresen nyírt sövények friss hajtásain biztosan számíthatunk a kártételükre.

Hirdetés
A jövő a hálózatba kapcsolt gazdaságoké

Az agrárdigitalizáció megkerülhetetlen, az adatalapú gazdálkodási infrastruktúra már elérhető.

Mi történik? Már műtrágyára sincs pénzük a gazdáknak?

A szakember szerint az ukrán áru ipari hulladék.

Minden jog fenntartva.