Gázolaj árak 630 Ft Benzin árak 644 Ft EUR 391.39 Ft USD 366.97 Ft CHF 399.04 Ft GBP 458.3 Ft

Előző

Mezőgazdasági Gépkezelő és Állatgondozó

350.000 Ft

Település Borsod-Abaúj Zemplén vármegye, 3516 Miskolc
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Következő

Ár 350.000 Ft
Munkavégzés helye Borsod-Abaúj-Zemplén
Fordítás

Leírás
Álláshirdetés
Állást kínál a mezőcsáti telephelyén működő Narivo Állattenyésztő és Növénytermelő Kft.
Álláslehetőség: Mezőgazdasági Gépkezelő és Állatgondozó
Cégünk motivált munkatársakat keres mezőgazdasági gépkezelő és állatgondozó pozíciókba. Amennyiben szereti a mezőgazdaságot, és fontos számára a hivatalos bejelentett munka, akkor itt a helye!
Feladatok:
• Mezőgazdasági gépek kezelése, karbantartása és javítása.
• Állatok gondozása, etetése, egészségügyi ellátása.
• Napi munkaütemtervek betartása és hatékony munkavégzés.
Elvárások:
• Mezőgazdasági gépkezelői vagy állatgondozói ismeretek.
• Precíz és felelősségteljes munkavégzés.
• Rugalmasság és csapatmunka.
• Szorgalom és motiváció.
Kínálunk:
• Versenyképes teljesítmény alapú bérezés.
• A mezőgazdaság izgalmas világa.
• Rugalmas munkavégzés.
• Kreatív és innovatív munkakörnyezet.
• Stabil és hosszú távú munkalehetőség.
Ha úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak, és szívesen csatlakozna hozzánk, küldje el önéletrajzát vagy ha kérdése van hívjon bizalommal!
Várjuk jelentkezését!

Hirdetés azonosító: 7410586
Frissítve: 2024. április 13. 09:42

Hirdető adatai

Név zaybencesandor99
Helység Borsod-Abaúj Zemplén vármegye
3516 Miskolc

Kapcsolatfelvétel

Telefon +36317 xxxxxx Megjelenít
Üzenetet küldök
Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA Védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

DroneFiller drón permetlé keverő és kiadagoló rendszer
DroneFiller drón permetlé keverő és...

Ár nélkül

LS MT7.101 PST EHL traktor (ÚJSZERŰ)

19.999.999 Ft +ÁFA

Új Paksan Scorpion sorfüggetlen silózó készletről eladó - megéri ajánlatot kérni
Új Paksan Scorpion sorfüggetlen silózó...

Ár nélkül

CLAAS Rollant 260

4.900.000 Ft +ÁFA

Cikkajánló

Legyen minden évszakban virágokkal teli kerted! Egyszerűbb, mint gondolnád!

Ha tudod a titkot, egész évben virágokkal teli lesz a kerted!

Ne tévesszen meg a kedves külső – nagyon veszélyes betegségeket terjeszthet a mosómedve

Ez az aranyos kis állat rengeteg védett állatot elpusztít, gyümölcsösöket károsít, és veszélyes betegségeket terjeszthet

A kurkuma és a gyömbér együtt fogyasztva kiváló gyulladáscsökkentők

Mivel a kurkuma és a gyömbér egyaránt antioxidáns, kombinált alkalmazásuk segíthet csökkenteni a gyulladást.

Forradalmi megoldás biomassza égetésére?

Klímaváltozás: mi jelenthet valós megoldást? Vannak ígéretes technológiák, de ezek hogyan működnek a gyakorlatban?

Minden jog fenntartva.