Prethodna

Kertészmérnököt/agrármérnököt/gépészmérnököt keresünk - JÁNKMAJTISON

Sledeći

Poravnanje Okrug Szabolcs-Szatmár-Bereg, 4741 Jánkmajtis
Mađarska
Deljenje: messengerfacebookwhatsappviberemail
Opis kompanije A Szatmári Diókert Kft. főprofilja a gyümölcstermesztés(dió, meggy, szilva), de emellett zöldségtermesztéssel, erdőgazdálkodással és dió feldolgozással is foglalkozik.
Mesto rada Sabolč-Satmar-Bereg
Položaj inženjer
Trajanje rada Stalni posao
Potrebna vozačka dozvola B
Očekivanja - felelősségtudat, önállóság - elhivatottság - terhelhetőség, rugalmasság - komplex gondolkodás - precizitás - jó irányító- és szervezőkészség - Microsoft Word és Excel haladó szintű ismerete
To je prednost - Szolgi vállalatirányítási rendszer ismerete - Kertészetben/élelmiszeriparban szerzett tapasztalatok - Gépészmérnök végzettség / műszaki rálátás
šta nudimo - versenyképes jövedelem - jó csapat - folyamatos fejlődési lehetőség - stabil munkahely
Kako se prijaviti Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével e-mailben.
Kontakt imejl radi.laszlo@jonaco.hu
Ispunjava zahteve precizne poljoprivrede Ne
Prevod

Opis
A Szatmári Diókert Kft. keresi jövőbeli kertészmérnök/agrármérnök/gépészmérnök munkatársát.

Feladatok:
- A kertészetben zajló munkák tervezése, szakmai irányítása és ellenőrzése, valamint ezen feladatokhoz kapcsolódó adminisztratív teendők naprakész ellátása (pl. gazdálkodási napló, nyilvántartások vezetés).
- A termeléshez szükséges anyagbeszerzések koordinálása.
- A vezetőség tagjaival, megrendelőkkel és egyéb szervek/hatóságok képviselőivel való kapcsolattartás.
- A higiéniai-, járványvédelmi-, tűzvédelmi- és munkavédelmi szabályok betartása, betartatása.

ID oglasa: 7414767
Ažuriran: 30. април 2024. 15:08:53 CEST

Podaci o oglašivaču

Ime Szatmári Diókert Kft.
Mesto Okrug Szabolcs-Szatmár-Bereg
4741 Jánkmajtis

Kontakt

Telefon +36305 xxxxxx Prikazuje se
šaljem poruku
Molimo prijavite se da pošaljete poruku!
Registracija

Da li mislite da je ovaj oglas postavljen greškom? Molimo vas da nam kažete svoje komentare popunjavanjem obrasca ispod:

reCAPTCHA zaštita Zaštita podataka - Opšti uslovi

DAMISOL GOLD SZÓJA - Biokatalizátor levéltrágya BOMBA ÁRON
DAMISOL GOLD SZÓJA - Biokatalizátor...

bez cene

Geo AGL szárzúzó,  mulcsozó
Geo AGL szárzúzó, mulcsozó

650.000 Ft +ÁFA

Használt Optigép Opticorn 876CS szárzúzós kukoricaadapter eladó
Használt Optigép Opticorn 876CS...

bez cene

Maschio Gaspardo Bora LT

3.800.000 Ft +ÁFA

Sva prava zadržana.