Prethodna

Növénytermesztési ágazatvezető

Sledeći

Poravnanje Okrug Veszprém, Nagyvázsony
Mađarska
Deljenje: messengerfacebookwhatsappviberemail
Opis kompanije Nagyvázsonyi Mezőgazdasági Kft.
Mesto rada Veszprem
Položaj agronom
Trajanje rada Stalni posao
Potrebna vozačka dozvola B
Očekivanja Szakirányú felsőfokú végzettség. Informatikai tudás. Szakmai elhivatottság, jó vezető és szervezőkészség.
To je prednost Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
šta nudimo Hosszútávú stabil munkahely. Szolgálati autó, telefon, laptop. Igény esetén szolgálati lakás.
Kako se prijaviti Fényképes önéletrajzzal: info@nagyvazsonyimg.hu
Kontakt imejl info@nagyvazsonyimg.hu
Prevod

Opis
A Nagyvázsonyi Mezőgazdasági Kft. új kollégát keres növénytermesztési ágazatvezető pozícióba.
Feladatok: Talajmunkák, vetés, növényápolás és betakarítási munkák szervezése, irányítása. Vetésterv készítése, termeléshez szükséges anyagok beszerzése. Adminisztrációs teendők, EK felület használata.
Elvárás: Szakirányú felsőfokú végzettség, informatikai tudás, szakmai elhivatottság, jó vezető és szervezőkészség.
Amit kínálunk: Hosszú távú, stabil munkahely. Szolgálati autó, telefon, igény szerint szolgálati lakás.

ID oglasa: 7401126
Ažuriran: 13. март 2024. 19:30:16 CET

Podaci o oglašivaču

Ime a.galamb1
Mesto Okrug Veszprém
Nagyvázsony

Kontakt

Molimo prijavite se da pošaljete poruku!
Registracija

Da li mislite da je ovaj oglas postavljen greškom? Molimo vas da nam kažete svoje komentare popunjavanjem obrasca ispod:

reCAPTCHA zaštita Zaštita podataka - Opšti uslovi

Geo AGL szárzúzó,  mulcsozó
Geo AGL szárzúzó, mulcsozó

650.000 Ft +ÁFA

Gázolajkút 5000 literes DESO 5000 bomba áron a készlet erejéig
Gázolajkút 5000 literes DESO 5000 bomba...

930.000 Ft +ÁFA

Geo DM-210N 3 késes rotációs fűnyíró

620.000 Ft +ÁFA

La Buvette - Négy állásos marhaitató

236.142 Ft +ÁFA

Sva prava zadržana.