Prethodno

Baromfitelepre karbantartó munkakörbe munkavállalót keresünk

Praćenje

Naselje Županija Bács-Kiskun, Sükösd
Mađarska
Dijeljenje: messengerfacebookwhatsappviberemail
Mjesto rada Županija Bács-Kiskun
Priroda položaja Podređeni/fizički rad
Trajanje rada Stalni posao
Email za kontakt martalukacs@yahoo.com
Prijevod

Opis
Az ország déli részén működő baromfitelep keres hosszútávú munkavégzésre férfi munkavállalót karbantartási, javítási feladatok elvégzésére, idősebb korosztály előnyt jelent.
Feladatok: alap víz, villany és lakatosmunkák elvégzése karbantartási jelleggel, hegesztésben való jártasság előnyt jelent. Továbbá eseti jelleggel (havi 1-2 alkalom) a cég által biztosított 7,5T autómentővel erő és munkagépek szállítása a baromfitelepekre. A munkavégzés helye Sükösd és az ország különböző területein működő a cég kezelésében lévő baromfitelepek, amelyek eléréséhez céges autót biztosítunk.
A munkakör betöltéséhez C típusú jogosítvány elvárás, szakirányú végzettség nem, viszont jártasság víz- villanyszerelési és lakatosmunkák elvégzésében szükséges.
A cég Sükösdi telephelyén igény esetén lakhatás is megoldott, ebben az esetben a heti hazajárás saját költségre megoldható.
Jelentkezés e-mailben, a fényképes önéletrajz előnyt jelent.

ID oglasa: 7392141
Ažurirano: 22. travnja 2024. u 09:51:59 CEST

Podaci o oglašivaču

Ime martalukacs
Mjesto Županija Bács-Kiskun
Sükösd

Kontakt

Molimo prijavite se za slanje poruke!
Registracija

Mislite li da je ovaj oglas objavljen greškom? Javite nam svoje komentare ispunjavanjem donjeg obrasca:

reCAPTCHA zaštita Zaštita podataka - Opći uvjeti poslovanja

Metal-Fach Bálacsomagoló Z-560

bez cijene

Új Leták Leko grubber (5 késes) ékgyűrűvel,  könnyített változat,  ajándék házhozszállítással
Új Leták Leko grubber (5 késes)...

2.069.100 Ft +ÁFA

Új Leták Leko aprítóhengerek széles választékban,  házhozszállítással
Új Leták Leko aprítóhengerek széles...

1.250.000 Ft +ÁFA

Univax csávázógép készletről azonnal elvihető
Univax csávázógép készletről azonnal...

bez cijene

Sva prava pridržana.