Gázolaj árak 633 Ft Benzin árak 647 Ft EUR 392 Ft USD 366.3 Ft CHF 401.61 Ft GBP 458.93 Ft

Előző

Dél-somogyi családi jellegű gazdaság fiatalos csapata agronómus kollégát keres

Település Somogy vármegye, Csokonyavisonta
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Következő

Munkavégzés helye Somogy
Pozíció Agronómus
Munkavégzés időtartama Állandó munka
Szükséges jogosítvány B
Elvárások • szakmai elhivatottság, felelősségtudat, önállóság • jó irányítás és szervezőképesség • komplex gondolkodás és rugalmasság • legalább 3 éves főbb növénykultúrák termesztésében szerzett mezőgazdasági tapasztalat • „B” kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent • felsőfokú agrár végzettség • mezőgazdasági területen szerzett vezetői, szakmai irányítói tapasztalat • növényvédelmi szakvizsga
Amit kínálunk • hosszútávú, kiszámítható és nyugodt munkalehetőség megújuló fiatalos csapatunkban, • versenyképes bérezés és egyéb béren kívüli juttatások, terményprémium megegyezés szerint • céges autó, laptop, mobiltelefon • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, képzéseken való részvételi lehetőség
Jelentkezés módja Az önéletrajz és rövid bemutatkozó levél kapcsolati email címre történő megküldésével.
Kapcsolati e-mail csokonyakft@gmail.com
Precíziós gazdálkodás követelményeinek megfelel Nem
Fordítás

Leírás

Főbb feladatok, elvárások:
• szántóföldi földterületeken zajló növénytermesztési és védelmi munkák tervezése, szakmai irányítása és ellenőrzése, valamint ezen feladatok kapcsolódó adminisztratív jellegű feladatok naprakész ellátása.
• a gazdaság által igényelt különböző támogatások előírásainak és követelményeinek naprakész ismerete és maradéktalan betartása,
• a gazdaság hatékonyságnak fokozatos növelése érdekében aktív részvétel a jövőbeli fejlesztési irányvonalak és ezzel kapcsolatos döntéshozatal meghatározásában.
• a rendelkezésre álló gépek és eszközök megfelelő használatának és működőképességének biztosítása.
• kapcsolattartás a vezetőség tagjaival, partnercégekkel, megrendelőkkel és egyéb szervek/hatóságok képviselőivel.

Az álláshoz tartozó elvárások:
• szakmai elhivatottság, felelősségtudat, önállóság
• jó irányítás és szervezőképesség
• komplex gondolkodás és rugalmasság
• legalább 3 éves főbb növénykultúrák termesztésében szerzett mezőgazdasági tapasztalat
• „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent (adott esetben):
• felsőfokú agrár végzettség
• mezőgazdasági területen szerzett vezetői, szakmai irányítói tapasztalat
• növényvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk:
• hosszútávú, kiszámítható és nyugodt munkalehetőség megújuló fiatalos csapatunkban,
• versenyképes bérezés és egyéb béren kívüli juttatások, terményprémium megegyezés szerint
• céges autó, laptop, mobiltelefon
• folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, képzéseken való részvételi lehetőség

Hirdetés azonosító: 7340576
Frissítve: 2024. február 20. 08:16

Hirdető adatai

Név csokonyakft
Helység Somogy vármegye
Csokonyavisonta

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA Védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

Új Paksan Scorpion sorfüggetlen silózó készletről eladó - megéri ajánlatot kérni
Új Paksan Scorpion sorfüggetlen silózó...

Ár nélkül

Gumiujjas Sorközművelő TOSCANO YCAY-07

1.700.000 Ft +ÁFA

Rotációs Rendsodró 3,2 M FPM RS 320/9

900.000 Ft +ÁFA

Akció - ÖZDÖKEN - RC-450 Cambridge Henger - a készlet erejéig
Akció - ÖZDÖKEN - RC-450 Cambridge...

3.800.000 Ft +ÁFA

Cikkajánló

MATE: a régió első számú agráregyeteme lehet – interjú Dr. Gyuricza Csaba rektorral

A MATE révén megvalósult integráció valamennyi campuson előrelépést hozott.

Növényvédelmi előrejelzés: Megnőtt a fertőzésveszély! Mutatjuk, mi ellen kell most védekezni

A szőlőben itt az ideje a lisztharmat és a peronoszpóra elleni védekezésnek, a csonthéjasokat egyre több kártevő támadja

40 millió forint vissza nem térítendő támogatásra lehet pályázni

Részletek a társadalmi vállalkozások fejlesztésének támogatása című pályázatról.

Hirdetés
Adjunk-e tápanyagot a gabonáknak? Nitrogént, mindenképp!

Gondoskodjon a megfelelő tápanyagok pótlásáról, hogy könnyen eladható legyen a termés!

Minden jog fenntartva.