Předchozí

Lovászt / tanyagazdát keres Pest megyei családi major

Následující

Vyrovnání Župa Pest, Albertirsa
Maďarsko
Sdílení: messengerfacebookwhatsappviberemail
Popis společnosti Családi major Pest megyében
Místo výkonu práce Pest
Doba trvání práce Stálé zaměstnání
Nutný řidičský průkaz Není
Očekávání Feladatok: lovarda napi karbantartása, etetés, szénázás, trágyázás, karámozás, fűkaszálás, traktorozás, gépek vezetése. Elvárások: megbízható, önálló munkavégzés, józan életvitel.
Je to výhoda B kategóriás jogosítvány
co nabízíme Bérezés: megegyezés szerint. Bentlakás megoldható.
Jak se přihlásit Jelentkezését várjuk telefonon, munkanapon 9-18 óra között.
Kontaktní e-mail csaladimajor@gmail.com
Překlad

Popis
Családi major keres tanyagazdát / lovászt a major és a lovarda körüli feladatok elvégzésére.

Feladatok: lovarda napi karbantartása, etetés, szénázás, trágyázás, karámozás, fűkaszálás, traktorozás, gépek vezetése.

Elvárások: megbízható, önálló munkavégzés, józan életvitel.
Bérezés: megegyezés szerint.
Bentlakás megoldható.

Kezdés: azonnal

A major Pest megyében, Nyáregyháza és Dánszentmiklós között található.

Jelentkezését várjuk telefonon, munkanapon 9-18 óra között.
Köszönjük bizalmát!

ID inzerátu: 7236847
Aktualizováno: 17. května 2024 10:54:46 SELČ

Údaje inzerenta

název Családi major
Místo Župa Pest
Albertirsa

Kontakt

Telefon +36307 xxxxxx Zobrazí se
posílám zprávu
Pro odeslání zprávy se prosím přihlaste!
Registrace

Myslíte si, že byl tento inzerát vložen omylem? Sdělte nám prosím své komentáře vyplněním formuláře níže:

ochrana reCAPTCHA Ochrana dat - Všeobecné obchodní podmínky

Geo AGL szárzúzó,  mulcsozó
Geo AGL szárzúzó, mulcsozó

650.000 Ft +ÁFA

Metal-Fach Bálacsomagoló Z-560

bez ceny

FJD AT2 RTK jelpontosságú komplett automata kormányzási rendszer + Extra Ajándékok  kedvező áron!
FJD AT2 RTK jelpontosságú komplett...

2.099.000 Ft +ÁFA

Új Paksan Scorpion sorfüggetlen silózó készletről eladó - megéri ajánlatot kérni
Új Paksan Scorpion sorfüggetlen silózó...

bez ceny