Předchozí

Kertészmérnököt/agrármérnököt/gépészmérnököt keresünk - JÁNKMAJTISON

Následující

Vyrovnání Župa Szabolcs-Szatmár-Bereg, 4741 Jánkmajtis
Maďarsko
Sdílení: messengerfacebookwhatsappviberemail
Popis společnosti A Szatmári Diókert Kft. főprofilja a gyümölcstermesztés(dió, meggy, szilva), de emellett zöldségtermesztéssel, erdőgazdálkodással és dió feldolgozással is foglalkozik.
Místo výkonu práce Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pozice Inženýr
Doba trvání práce Stálé zaměstnání
Nutný řidičský průkaz B
Očekávání - felelősségtudat, önállóság - elhivatottság - terhelhetőség, rugalmasság - komplex gondolkodás - precizitás - jó irányító- és szervezőkészség - Microsoft Word és Excel haladó szintű ismerete
Je to výhoda - Szolgi vállalatirányítási rendszer ismerete - Kertészetben/élelmiszeriparban szerzett tapasztalatok - Gépészmérnök végzettség / műszaki rálátás
co nabízíme - versenyképes jövedelem - jó csapat - folyamatos fejlődési lehetőség - stabil munkahely
Jak se přihlásit Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével e-mailben.
Kontaktní e-mail radi.laszlo@jonaco.hu
Splňuje požadavky precizního zemědělství Ne
Překlad

Popis
A Szatmári Diókert Kft. keresi jövőbeli kertészmérnök/agrármérnök/gépészmérnök munkatársát.

Feladatok:
- A kertészetben zajló munkák tervezése, szakmai irányítása és ellenőrzése, valamint ezen feladatokhoz kapcsolódó adminisztratív teendők naprakész ellátása (pl. gazdálkodási napló, nyilvántartások vezetés).
- A termeléshez szükséges anyagbeszerzések koordinálása.
- A vezetőség tagjaival, megrendelőkkel és egyéb szervek/hatóságok képviselőivel való kapcsolattartás.
- A higiéniai-, járványvédelmi-, tűzvédelmi- és munkavédelmi szabályok betartása, betartatása.

ID inzerátu: 7414767
Aktualizováno: 30. dubna 2024 15:08:53 SELČ

Údaje inzerenta

název Szatmári Diókert Kft.
Místo Župa Szabolcs-Szatmár-Bereg
4741 Jánkmajtis

Kontakt

Telefon +36305 xxxxxx Zobrazí se
posílám zprávu
Pro odeslání zprávy se prosím přihlaste!
Registrace

Myslíte si, že byl tento inzerát vložen omylem? Sdělte nám prosím své komentáře vyplněním formuláře níže:

ochrana reCAPTCHA Ochrana dat - Všeobecné obchodní podmínky

La Buvette - Négy állásos marhaitató

236.142 Ft +ÁFA

Bálacsomagoló fólia AKCIÓ

bez ceny

BÁLAHÁLÓ AKCIÓ

bez ceny

Geo DM-210N 3 késes rotációs fűnyíró

620.000 Ft +ÁFA