Hirdetés
Fórum
Becenév: | lajcsicso |
---|---|
Csatlakozott: | 2008-08-24 12:14:31 |
Utolsó belépés: | 2023-09-27 15:18:18 |
Fórum hozzászólás: | 8 |
A felhasználó hirdetései
700 Ft
12 éve hirdető
2024. március 1. 08:15 Szalma Békés, Orosháza
Eladó 500 db kisbálás búzaszalma Orosházán.
Fórumhozzászólásai
- Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része) új
- Mikor jön az ESŐ?! Agrármeteorológia, időjárás új
- MTZ traktor szerelési kérdések – Mindörökké Belarus! új
- Bodza ára új
- Agrártámogatások kifizetése új
- S.O.S. új
- Búza termény felvásárlási árak új
- Permetezéstechnika - fúvókák új
- Osztatlan közös tulajdon megosztása új
- Napraforgó-termesztés új
Cikkajánló
Üzemanyagárak: reagált a Magyar Ásványolaj Szövetség
Szerintük a magyarországi üzemanyagárak a környező országok között a...
Sajtóközlemény
Előzmény: #6 hozzászólása
Előzmény: #1 hozzászólása
felénk van 1. eléggé viharvert min 20éves de 1kishozáértéssel az illető hihetetlen hogy mit dolgozott vele.szép 1enletes bálákat készit ja és tőmőr nem lazákat. jogépek.
Előzmény: #163 hozzászólása
ittvagyok..szerintem ha kiveszem az akksit nem valószinü hogy megjavul.ha off ra kapcsolom elégnek kéne neki lenni. Orosházi vagyok.
de az ősszel nekem tökéletesen müködött.annyira pontos volt.Még félhektáron belül is.azért is sajnálom hogy trakival végigmentem a mezsgyén és frankón megadta ha-ban és 4zet méterben is. eléggé KO.
Előzmény: #159 hozzászólása
autóval mentem kb3-4km-t.és a tapasztalatom változatlan.Azért még 1pár jótanácsot elfogadok. ha felbosszant kidobom!! az már a végső "megoldás" .Halvány gőzőm sincs hogy mostmár mit hova állitsak!!
Előzmény: #156 hozzászólása
teljesen válltozatlan. métert sem méri,csak a km/o,pedig az ősszel olyan frankón ment.nemtudom hogy mit b..tam el rajta.Marad a jolbevált területmérő az öl.
Előzmény: #155 hozzászólása
Hivatalos verzio, csinálom demég sovány a helyzet.mindjárt kerülökvele1et itt a házkörül és meglátom.hogy mire jutottam irok majd ide. addig is köszi.
hali.van 1 mio360as pda mostanában nem használtam.most mértem volna vele és a müholdat frankón magtalálja de a területméréskor nem regixtrálja a nyomvonalat,aki tud segitsen benne hogy mitöl van ez?,mit hova állitsak??mert már kiakaszt,(gps-tuner geo)a szoftver.