Anterior

Mezőgazdasági gépszerelő (erőgépszerelő)

Ca urmare a

Așezarea Județul Pest, 2316 Tököl
Ungaria
Partajarea: messengerfacebookwhatsappviberemail
Descrierea Companiei Novara Coop Kft.
Loc de munca dăunător
Durata muncii Loc de munca permanent
Este necesar permisul de conducere B
Așteptări AZ IDEÁLIS MUNKATÁRS RENDELKEZIK: Mezőgép (erőgép) szerelésben szerzett tapasztalattal   Szakirányú végzettséggel    B kategóriás vezetői engedéllyel    Rugalmassággal    Precizitással    Hajlandósággal önálló munkavégzésre
Ceea ce oferim Bejelentett munkaviszony, fix fizetéssel Céges, felsőkategóriás mobiltelefon egyéni használatra is Korlátlan mobilinternetes adatforgalom
Cum se aplică Email / telefon
Emailul de contact info@novara.hu
Traducere

Descriere
Munkavégzés helye: Pest megye (Tököl)
Pozíció: Beosztott/Fizikai munka
Munkavégzés időtartama: Állandó munka
Szükséges jogosítvány: Igen
Előnyt jelent: Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
Jelentkezés módja: E-mailben, fényképes önéletrajzzal, vagy mobiltelefonon: +36-30-195-88-76
Kapcsolati e-mail: info@novara.hu

Leírás
A 2006-ban alapított Novara Coop, a Massey Ferguson márka több megyében egyedüli, hivatalos márkaképviselete és az LS traktorok értékesítője új munkatársakat keres, bejelentett, határozatlan idejű szerződéssel, mezőgazdasági gépszerelő (erőgépszerelő) munkakörbe.
Feladatkör: Mezőgazdasági gépek, elsősorban traktorok és kombájnok, egyéb munkagépek karbantartása, szerelése. Gépszerelői tapasztalat előny, a szakirányú végzettség viszont alapfeltétel!
A munkavégzés helye a Novara székhelye Tökölön (Csépi út), viszont a munkakörből adódóan a munkákat sok esetben a helyszínre kiszálláskor kell elvégezni.

AMIT KÍNÁLUNK:
Bejelentett munkaviszony, fix fizetéssel
Céges, felsőkategóriás mobiltelefon egyéni használatra is
Korlátlan mobilinternetes adatforgalom

AZ IDEÁLIS MUNKATÁRS RENDELKEZIK:
Mezőgép (erőgép) szerelésben szerzett tapasztalattal
Szakirányú végzettséggel
B kategóriás vezetői engedéllyel
Rugalmassággal
Hajlandósággal önálló munkavégzésre

A lassan 20 esztendeje működő, mezőgépek értékesítésével és szervizelésével, valamint gépgyártással foglalkozó Novara Coop családi vállalkozás, barátságos kis létszámmal működő társaság. Várjuk, hogy megismerhessük és közösen dolgozhassunk tovább leendő kollégáinkkal. Keressenek bennünket bizalommal! Email: info@novara.hu

ID reclamă: 7424015
Actualizat: 11 iunie 2024, 07:36:13 CEST

Datele agentului de publicitate

Nume Novara Coop Kft.
Loc Județul Pest
2316 Tököl
adresa de internet www... Se afișează
Powered by Google
5

a lua legatura

Telefon +36301 xxxxxx Se afișează
Trimit un mesaj
Vă rugăm să vă autentificați pentru a trimite un mesaj!
Înregistrare

Crezi că acest anunț a fost postat din greșeală? Vă rugăm să ne transmiteți comentariile dvs. completând formularul de mai jos:

protecție reCAPTCHA Protejarea datelor - Termeni si Conditii Generale

CLAAS Rollant 260

4.900.000 Ft +ÁFA

fara pret

LS MT7.101 PST EHL traktor (ÚJSZERŰ)

19.990.000 Ft +ÁFA

Frontfüggesztéses Kalapácsos Mulcsozó Hidraulikus UM 180
Frontfüggesztéses Kalapácsos Mulcsozó...

1.510.000 Ft +ÁFA

Toate drepturile rezervate.