Predchádzajúce

Agronómus munkatársat keresünk

Sledovanie

Osídlenie Župa Hajdú-Bihar, Nádudvar
Maďarsko
Zdieľanie: messengerfacebookwhatsappviberemail
Dosiahnuté vzdelanie univerzite
Miesto výkonu práce Hajdu-Bihar
pozícia Agronóm
Trvanie práce Trvalé zamestnanie
Licencia B
Preklad

Popis
Munkatársat keresünk Agronómus pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:
 Szántóföldi földterületeken zajló növénytermesztési és növényvédelmi munkák
tervezése, szakmai irányítása és ellenőrzése, valamint ezen feladatokhoz kapcsolódó
adminisztratív teendők naprakész ellátása.
 A gazdaság által igényelt különböző támogatások előírásainak és követelményeinek
naprakész ismerete és maradéktalan betartása.
 A gazdaság hatékonyságnak fokozatos növelése érdekében aktív részvétel a jövőbeli
fejlesztési irányvonalak tervezésében és megvalósításában.
 A rendelkezésre álló gépek és eszközök megfelelő használatának és
működőképességének biztosítása.
 Kapcsolattartás a vezetőség tagjaival, partnercégekkel, megrendelőkkel és egyéb
szervek/hatóságok képviselőivel.
Az álláshoz tartozó elvárások:
 Felsőfokú agrár végzettség
 Legalább 3 éves főbb növénykultúrák termesztésében szerzett mezőgazdasági
tapasztalat
 Szakmai elhivatottság, felelősségtudat, önállóság
 Jó irányító- és szervezőkészség
 Komplex gondolkodás és rugalmasság
 „B” kategóriás jogosítvány
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
 Mezőgazdasági területen szerzett többéves vezetői, szakmai irányítói tapasztalat
 Növényvédelmi szakvizsga
Amit kínálunk:
 Versenyképes bérezés és egyéb béren kívüli juttatások
 Céges autó, laptop, mobiltelefon
 Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, képzéseken való részvételi lehetőség

ID inzerátu: 7396543
Aktualizované: 23. februára 2024, 15:29:47 SEČ

Údaje inzerenta

názov Boros József
Miesto Župa Hajdú-Bihar
Nádudvar

Kontakt

Telefón +36703 xxxxxx Zobrazuje sa
posielam správu
Ak chcete odoslať správu, prihláste sa!
Registrácia

Myslíte si, že bol tento inzerát odoslaný omylom? Dajte nám vedieť svoje pripomienky vyplnením nižšie uvedeného formulára:

ochrana reCAPTCHA Ochrana dát - Všeobecné podmienky

Csarnok szerkezet gyártás

18.000 Ft

Extra Akció - Vontatott V Tárcsa TOSCANO GBAV-30 - a készlet erejéig
Extra Akció - Vontatott V Tárcsa TOSCANO...

2.000.000 Ft +ÁFA

Új Celikel Calabria 2.1m-es rendet felszedő silózó eladó (akár 28tonna/óra)
Új Celikel Calabria 2.1m-es rendet...

bez ceny

Matermacc Unica PVI 6 soros sorközkultiátor 1000 l-es műtrágya tartállyal
Matermacc Unica PVI 6 soros...

4.150.000 Ft +ÁFA

Všetky práva vyhradené.