Prethodna

Magyaralmásra mezőgazdasági gépkezelőt keresünk

Sledeći

Poravnanje Okrug Fejér, Magyaralmás
Mađarska
Deljenje: messengerfacebookwhatsappviberemail
Mesto rada Glava
Trajanje rada Stalni posao
Kontakt imejl agro.allas@gmail.com
Prevod

Opis
Fejér megyei mezőgazdasági vállalkozásként keresünk gépkezelőt csapatunk bővítésére.

Feladat:
- Szántóföldi növénytermesztésben való részvétel a korábbi munkatapasztalatok figyelembe vételével
- Gépek, eszközök karbantartása
- Telephelyi feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Korlátlan T kategóriás jogosítvány (vezetési tapasztalat)
- Mezőgazdasági gépek kezelésében való jártasság
- Érdeklődés a szántóföldi növénytermesztés és a munkagépek iránt

Előnyt jelent:
- John Deere traktorok ismerete
- Rakodógép kezelői képesítés
- Mezőgazdasági végzettség

Munkavégzés helye:
- Magyaralmás

Önéletrajz csatolásával várjuk a jelentkezéseket a megjelölt e-mail címre.

ID oglasa: 7334199
Ažuriran: 22. април 2024. 16:01:10 CEST

Podaci o oglašivaču

Ime Simon Zoltán
Mesto Okrug Fejér
Magyaralmás

Kontakt

Telefon +36203 xxxxxx Prikazuje se
šaljem poruku
Molimo prijavite se da pošaljete poruku!
Registracija

Da li mislite da je ovaj oglas postavljen greškom? Molimo vas da nam kažete svoje komentare popunjavanjem obrasca ispod:

reCAPTCHA zaštita Zaštita podataka - Opšti uslovi

Új Celikel Calabria 2.1m-es rendet felszedő silózó eladó (akár 28tonna/óra)
Új Celikel Calabria 2.1m-es rendet...

bez cene

Takarmánykiosztó Kocsi FIMAKS FMV 5+1m³-Készletről
Takarmánykiosztó Kocsi FIMAKS FMV...

4.200.000 Ft +ÁFA

Komáromi-Gép KB3011B 3m-es szárzúzó akár 1 napos házhozszállítással eladó
Komáromi-Gép KB3011B 3m-es szárzúzó akár...

2.810.000 Ft +ÁFA

EVODISC T300 Vontatott Rövidtárcsa

3.000.000 Ft +ÁFA

Sva prava zadržana.