Anterior

Lovászt / tanyagazdát keres Pest megyei családi major

Ca urmare a

Așezarea Județul Pest, Albertirsa
Ungaria
Partajarea: messengerfacebookwhatsappviberemail
Descrierea Companiei Családi major Pest megyében
Loc de munca dăunător
Durata muncii Loc de munca permanent
Este necesar permisul de conducere Nu există
Așteptări Feladatok: lovarda napi karbantartása, etetés, szénázás, trágyázás, karámozás, fűkaszálás, traktorozás, gépek vezetése. Elvárások: megbízható, önálló munkavégzés, józan életvitel.
Este un avantaj B kategóriás jogosítvány
Ceea ce oferim Bérezés: megegyezés szerint. Bentlakás megoldható.
Cum se aplică Jelentkezését várjuk telefonon, munkanapon 9-18 óra között.
Emailul de contact csaladimajor@gmail.com
Traducere

Descriere
Családi major keres tanyagazdát / lovászt a major és a lovarda körüli feladatok elvégzésére.

Feladatok: lovarda napi karbantartása, etetés, szénázás, trágyázás, karámozás, fűkaszálás, traktorozás, gépek vezetése.

Elvárások: megbízható, önálló munkavégzés, józan életvitel.
Bérezés: megegyezés szerint.
Bentlakás megoldható.

Kezdés: azonnal

A major Pest megyében, Nyáregyháza és Dánszentmiklós között található.

Jelentkezését várjuk telefonon, munkanapon 9-18 óra között.
Köszönjük bizalmát!

ID reclamă: 7236847
Actualizat: 17 mai 2024, 10:54:46 CEST

Datele agentului de publicitate

Nume Családi major
Loc Județul Pest
Albertirsa

a lua legatura

Telefon +36307 xxxxxx Se afișează
Trimit un mesaj
Vă rugăm să vă autentificați pentru a trimite un mesaj!
Înregistrare

Crezi că acest anunț a fost postat din greșeală? Vă rugăm să ne transmiteți comentariile dvs. completând formularul de mai jos:

protecție reCAPTCHA Protejarea datelor - Termeni si Conditii Generale

Metal-Fach Bálacsomagoló Z-560

fara pret

Geo DM-210N 3 késes rotációs fűnyíró

620.000 Ft +ÁFA

Új Paksan Scorpion sorfüggetlen silózó készletről eladó - megéri ajánlatot kérni
Új Paksan Scorpion sorfüggetlen silózó...

fara pret

BÁLAHÁLÓ AKCIÓ

fara pret

Toate drepturile rezervate.